Realizované projekty     Slnečný raj

Projekt IBV Slnečný raj

Rezidenčná štvrť Slnečný raj je situovaná na začiatku malebnej dedinky Bobrovec časť Škorupovo, 5 min. autom od mesta Liptovský Mikuláš. Obec Bobrovec patrí medzi najstaršie obce Liptova.Obec leží v Liptovskej kotline medzi Západnými a Nízkymi Tatrami v nadmorskej výške 640 m n. m..

Cieľom projektu je poskytnúť celoročné alebo víkendové bývanie v rodinných alebo rekreačných domoch na pozemkoch s veľkosťou 440 – 1035 m2. Všetky pozemky budú vybavené prípojkami na vodu, elektrinu a kanalizáciu. Súčasťou výstavby sietí bude aj kompletne zabezpečené verejné osvetlenie a prístupová komunikácia.

Najlukratívnejšie pozemky "na vŕšku" poskytujú svojím umiestnením i rozlohou maximálne súkromie pre svojich budúcich užívateľov. Pozemky sú prenajaté od Pozemkového spoločenstva Bobrovec na dobu 99 rokov, ktorá sa po jej uplynutí v prípade záujmu podnájomcov automaticky predĺži o ďalších 99 rokov za symbolické podnájomné 100 € za celú výmeru parcely.

Pozemky je tiež možné po pripravovanej zmene legislatívy Zákona o pozemkových spoločenstvách odkúpiť do vlastníctva za vopred dohodnutú cenu s tým, že zaplatené nájomné bude do tejto ceny započítané.

 

Čo vytvára mimoriadnu záruku na pokojné užívanie Vašich rodinných domov?

  • bývanie v obci Bobrovec časť Škorupovo je atraktívne pre mnohých obyvateľov Liptova vzhľadom na strategickú polohu obce a dostupnosti do Liptovského Mikuláša. Päť minút autom do Liptovského Mikuláša umožňuje jej obyvateľom pohodlne dochádzať za prácou, do škôl a na nákupy hromadnou dopravou alebo vlastným autom.
  • tiché a kľudné prostredie v najkrajších oblastiach Liptova s neopakovateľným výhľadom na Západné Tatry
  • dostupnosť z diaľnice (cca 10 minút)
  • celá lokalita bude uzatvorená a bude do nej len jeden vstup - vjazd do zóny (žiadne prejazdy)
  • v dosahu 3 km aquapark Tatralandia, 25 km Termalpark Bešeňová
  • lyžovanie: Lipt.Ján (10 km), Závažná Poruba (8 km), Chopok Jasná (20 km)
  • letisko Poprad (60 km), letisko Košice (180 km), letisko Bratislava (250 km)

 

Lokalita

Poistenie

V prípade záujmu vieme našim klientom zabezpečiť výhodné poistenie rozostavanej stavby, nehnuteľnosti, domácnosti, prípadne exteriéru, čo je zvlášť potrebné pri prenajímaní rekreačného objektu v cestovnom ruchu.